Tento rok v duchu spoločne stráveného dňa v kolektíve kamarátov.
Deň detí sme tento rok oslávili športovými aktivitami. Na začiatok sme sa vybrali na bicykloch na vyhliadku Hniezdo na trojmedzí katastrov Pusté Úľany - Veľký Grob - Pavlice. Na multifunkčnom ihrisku sme si zahrali "Coronu" a potom nám deň rozvoňali chlapci z DHZ Voderady penovou párty. Pred obedom sme si zahrali vybíjanú a potom nás čakalo ohnisko a opekačka. Po dobrom obede sme si pochutili na palacinkách a nabrali silu do ďalších kôl vybíjanej. Radosť malým aj veľkým urobila obhliadka hasičského auta DHZ Pavlice. Deti sa bavili, takže namiesto plánovaného ukončenia o 13:00 sme sa zdržali do 16:00 hod a strávili spolu krásnych 6 hodín.
Ďakujeme všetkým, ktorí prispeli či občerstvením, nákupom vecí alebo prípravou akcie a tesíme sa na budúci rok.